ملت ایران چاپ فرستادن به ایمیل

"ملت ایران بی بخارترین، بی عرضه ترین، بی تدبیرترین، بی تکلیف ترین، بی هدف ترین، ترسوترین، بی غیرت ترین مردم جهان و در یک کلام احمق و بی شعور هستند"!!! این گفته نیکدل، یار انجمن پادشاهی و یکی از میهمانان دائمی برنامه های هفتگی جمشید، به نمایندگی از نسل جوان انجمن است.

Large Size Download

(حتما کامنت بگذارید )

در این برنامه، جمشید با شنیدن کلمات فوق، نه تنها نیکدل را دعوت به رعایت ادب و احترام نمی کند که خود نیز با وی همراه شده و می گوید که صد در صد سخنان وی را قبول دارد!!

جملات فوق در برنامه های دیگری نیز از نیکدل و دیگران شنیده شده و هر بار مورد تایید قرار گرفته است!

به راستی شاگردان فولادوند اوباش تا کجا ...

پیش خواهند رفت؟

روزی فرود فولادوند، به عنوان رهبر این انجمن پا به عرصه رسانه گذاشت و با بی ادبی و بی نزاکتی همه مقدسات را مخاطب قرار داد و با الفاظی مانند "جاکش"، "روسپی"، "کرم توالت"، "حرامزاده"، "زنازاده" و ... همه ایرانیان را شگفت زده کرد؛ چرا که تا آن روزگاران، مدیای ایرانی، چنین ارازل بد دهان و کثیفی را به خود ندیده بود. در آن ایام، نه تنها برنامه گذاران حرفه ای و  کاردان که حتی بدترین و بی تربیت ترین خلافکاران نیز فریاد برآوردند که فولادوند فحاش است و به مقدسات توهین می کند.

بالاخره، شدت تنفر مردم به وی و دست تقدیر الهی، صدای او را خفه کرد و  انشاء الله هرگز شاهد بازگشت وی نباشیم؛ اما پس از او جمشیدها و نیکدل ها پا به میدان گذاشته و بددهانی را ادامه دادند. این اولین باری نیست که شاهد "از کوزه همان برون تراوند که در اوست" هستیم ، بلکه بارها و بارها شاهد فحاشی های رکیک این باند بی تربیت بوده و هستیم.

بارها در سایت تندر دات نت یا تندر دات آی آر، مقالاتی پیرامون ادب و لزوم رعایت آن در فرهنگ انسانی و ایرانی، منتشر کردیم ولی گویا "نرود میخ آهنین در سنگ".

پس از تلخ کامی های بسیار و عدم استقبال مردم فهیم ایران از ایدئولوژی و منش انجمن، کار یاران ایشان به جایی رسیده که مستقیما مردم ایران را هدف توهین و فحاشی قرار داده اند؛ و این همان بنیان استدلال ما در اسرائیلی بودن انجمن پادشاهی است.

انجمن پادشاهی دشمن اسلام نیست، دشمن ایران و ایرانی است.

تنفر و کینه نیکدل در یک جمله وی، نا خواسته بروز و ظهور دارد: مردم ایران "بی شعورند" چون اجازه می دهند به حزب الله و غزه کمک مالی شود. مردم ایران "احمقند"، چون از خونخواران اسرائیلی حمایت نمی کنند. لابد، جدیدا مردم ترکیه هم "احمق" و "بی شعور" شده اند!

ادبیات انجمن پادشاهی دقیقا مشابه ادبیات "منشه امیر" در رادیو اسرائیل است که همه مردم ایران  را مستحق عذاب می داند، چرا که ساکت نشسته اند و در برابر حکومت ایران به دفاع از جنایتکاران اسرائیل اقدام نمی کنند.

اما بدانید:
ما مردم ایران همان مردمی هستیم که در سال 35 برای یک ریال، 35 اتوبوس را به آتش کشیدیم ولی امروز در مقابل این حکومت سکوت کرده ایم. چرا؟

این همان مساله ایست که انجمن پادشاهی و اربابان اسرائیلی و امریکایی آنان، بیش از سی سال است از درک آن عاجزند:

1-ما با شاه، هیچ وجه مشترکی نداشتیم؛ او و دار و دسته اش را از خود نمی دانستیم، لذا کوچکترین اشتباه او برای ما بزرگ می آمد، ولی جمهوری اسلامی را از خودمان می دانیم و اشتباهات هرچند بزرگ را تحمل و در صدد رفع مسالمت آمیز مشکلات هستیم.

2-شاه و اعوان و انصارش، یک سری انسانهای خودباخته ضعیف النفس بودند اما امام  کسی بود که به ما هویت و اعتماد به نفس داد.

3-شاه منافع ایران را یکسره به اسرائیل غاصب و نامشروع سپرده بود و این همان عامل اصلی تنفر مردن از شاه بود، ولی خمینی انتقام ما را از این صهیونیست های کثیف گرفت. برای همین یک عمل وی، ما حاضریم صد سال به خمینی و یارانش باج دهیم. (شما انجمنی های اسرائیلی هنوز میزان نفرت ایرانی ها از "جحود جماعت" درک نکرده اید. به ادبیات ایران و ضرب المثل ها و ... مراجعه کنید.)

4-مردم ایران با دیدن اپوزیسیون، و ترسیم حکومت آینده ایران ، ترجیح می دهند احمدی نژادهای حتی بدون دیپلم، از روستاهای دورافتاده صدها سال، بدون انتخابات، به ایران حکومت کنند ولی یک ثانیه امثال فولادوندها بر روی خاک ایران قدم نزنند و این خاک پاک و مقدس را نجس نکنند.

ما مردم ایران، غنی سازی اورانیوم توسط یک کودک هفت ساله در زیرزمین خانه همسایه را بیشتر از قصه های فولادوند درباره سلمان فارسی و قرآن، باور داریم.

ما ترجیح می دهیم رئیس جمهورمان درباره "هاله نور"حرف بزند تا درباره نجاست، کرم های توالت، روسپی و بهمن جازویه و این مزخرفات تهوع آور.

نیکدل جان!
حالا فهمیدی چرا به خیابان ها نمی ریزیم تا بساط این حکومت را در هم بپیچیم؟

ما همان مردم شجاعی هستیم که وقتی تیربارچی های صدام با دوشکا و شلیکا به سمت ما تیراندازی می کردند، با آرامش و اعتماد به نفس از جای بلند شده به سمت ایشان می رفتیم و کوچکترین ترسی به دل راه نمی دادیم گویا در شانزه لیزه در حال قدم زدن هستیم.

نیکدل جان! نمی دانی بدان؛
مردم ایران شجاع ترین و فهیم ترین ملت تاریخ جهان، و در یک کلام، همان ملت انقلاب سال 57 هستند. لطفا با مقایسه این ملت با فرانسوی های بزدل و خائن، به ملت ایران توهین نکن.


 ارسال به شبکه های اجتماعی
Del.icio.us! bookmarks.yahoo balatarin Google! myspace Facebook! TwitThis Friendfeed
نظر (29)add comment


رضا
:

0

سلام
اینها از اول هم مشخص بود با نسل ایران و ایرانی مشکل دارند و میخواهند این فرهنگ را بخشکانند. آزادی ایران بهانه است. همه میدانند با بمگذاری ایران آزاد نمیشه وگرنه مجاهدین دهها سال پیش اینگار را کرده بودند.
اینها میخواهند فقط ایران را به هم بریزند و امنیت را از بین ببرند و انتقام بی امنیتی اسرائیل را بگیرند
 


فرانک
:

0

من با نظر رضا موافقم
 


شهاب
:

0

آره. اینها اسرائیلی هستند . نه بخاطر اینکه سیمای ضرغامی میگه بلکه عملکردشون اینو نشون میده. آخه با بمبگذاری مگه میشه ایران را آزاد کرد؟ مجاهدین تو یک بمبگذاری 70 تا 80 نفر را از نمایندگان را کشتند. تو یک بمبگذاری دیگه رئیس جمهور و نخست وزیر را با همکشتند. آب از آب تکان نخورد. ابنها که عرضه اینکارا را ندارند. نهایتش تو یک مسجد یا حسینیه بمب میگذارن. بعدش چی؟ رژیم فرار میکنه میره؟
واقعا که ابله هستند.
پس همون حرف بالا درسته. اینها دارن انتقام اسرائیل را از ما میکشند. چون حماس و جهاد اسلامی گوه زدند به امنیت اسرائیل اینها هم میخوان مملکت ما را خر تو خر کنند. همین 
 


jean persan
:

0

hey toi NIKDEL,
fils de pute, encule, va te faire foutre, toi, tu n'es qu'un sal con pede. ferme-la. on vient pas dans les rues car on est occupe par tes soeures!! alors, casse-toi.
 


فریدون
:

0

اونی که به ما فلان نکرده بود این نیکدل ک و ن دریده بود! آخه لاشی سوسول - تو که به عنوان مفعول رفتی اروپا پناهندگی گرفتی، تو رو چه به این فولادوند خوریها (گه خوریها)! برو خودتو جمع کن بچه ک-و-ن-ی
 


آبتین
:

0

جمشید نیکدل را آلت دست خودش کرده. قبلا این حرفها را یادش داده تا بیاد رو خط بگه. معلوم بود نوشته و داره از روش میخونه. بچه است. خرش کرده تا خود جمشید این حرفهای رکیک را نزنه. از دهن نیکدل - جمشید حرفهاشو زده. اینه که میگه نیکدل را آلت دست خودش کرده
 


چاکریم
:

0

آلت دست خودش نکرده
آلت تناسلی خودش کرده
 


نیک گفتار
:

0

اقای تندر دات نت چرا این حرفهای بی ادبانه را گذاشتی رو خط؟
 


تندر دات نت
:

0

در این یک مورد، چون با وقاحت رفتار کرده اند و به همه ملت ایران مکررا توهین کرده اند، توهین به نیکدل و جمشید و فولادوند را آزاد گذاشته ایم. می خواهیم یکبار با ادبیات خودشان پاسخشان را بدهیم، شاید کارگر افتد و نتیجه بدهد! مگر آن ملعون دائما نمی گفت کلوخ انداز را پاداش سنگ است؟ 
 


تیر دو قلو
:

0

حرومزاده باباته نیکدل.
احمق و بی شعور خودتی.
پتیاره و لاشی هرجایی هم ننته!
حالا حرفی ذاری بیا آبجیتو ببر
خوب شد ؟ همینو میخواستی بچه لاشی؟که برینیم به هیکلت؟
دیوث پدر،یکباردیگه از این ان ها بخوری خوارومادرت و جلو چشات آب بندی میکنم
 


تیر دو قلو
:

0

یه ضرب المثل هست که میگه جلو کسی که میگوزه نرینی فکر میکنه کون نداری! با این مادر قهوه ها باید اینطوری حرف بزنی
 


I love .net
:

0

دم شما گرم. گفتید که انشاءالله امیدواریم دیگه فولادوند برنگرده!
مطمئن باشید دیگه برنمیگرده. دهنش را گه گرفتند. مطمئن باشید.
اون عشق دوربین نمیتونست چند روز بدون دوربین بمونه. مطمئنم همونطور که رزیتا و داریوش و همه میگن، اون ابله احمق بی شعور را خرش کردن و انداختن تو تله. ترتیبش را مثل یک سگ دادند و انداختنش تو چاه مستراح. شک نکنید.
راستی نیکدل: احمق و بی شعور اون استاذت بود که مثل آب خوردن خر شد. زینش کردند و بردند!!
ها ها ها ها  
 


مجید
:

0

این جمشید و نیکدل هیچ پخی نیستند. هر پخی بود همان تکاوران بود. میبینید که بعد از جدایی با تکاوران نه اینکه نتوانشته اند یک بمب تو یک مسجد بگذارند بلکه نتوانسته اند بروند از توالت یک مسجد هم یه کمی تناول کنند!!!
 


داریوش
:

0

این که به همه ایرانو ایرانی فحش داد پدر سوخته ...
پس برای کی اینها دارن شعار میدن که میخواهیم مثلا" ایران رو آزاد کنیم ؟؟؟!!!!!!!
برای همینهائی که فحش داده؟؟؟

فکر کنم جمشید بد بهش تپونده که قاطی کرده نمیدونه چی داره به زبون میاره ....
اینا رو باید خشک خشک بهشون تپوند که بدونن ایرانی یعنی کی ...
 


کمال
:

0

نیکدل اگه ایرانی بود و برای ایران تلاش می کرد هیچ موقع به ایران و ایرانی اینجور فحش و ناسزا نمی گفت ...

کاملا معلومه که اینا برای ایران تلاش نمیکنن تلاش برای جیب خودشون میکنن که جیره خور اسرائیل و آمریکا هستن ...
این حرفها رو نزنن نونشون رو قطع میکنن بعد بهشون یه اردنگی میزنن ...
اینا آلت! دست اسرائیلیها و امریکائیها شدن ...

 


کج دم
:

0

اشه کوپک اوغلی
آزیوا استوروم اشه. پخووو یه آز دانیش
 


حسینی
:

0

دوستان گرامی
اگر اینها اسرائیلی هستند پس منافقین هم اسرائیلی هستند!
من فکر میکنم اینها هم مثل منافقین، وقتی دیدند که مردم به ایشان توجه نکردند ، از مردم کینه به دل گرفتند که حکم به بمبگذاری و کشتار دادند. سوال این بود که اگر مردم کشته شدند چه؟ پاسخ معلوم بود: به درک اسفل ! این مردم همان مردم احمق بی شعوری هستند که از ما حمایت نکردند. این مردم همان بی خردانی هستند وقتی کتک خوردن یاران سازمان را در خیابانها دیدند به یاری ما نشتافتند. پس حقشان است که کشته شوند.
این دقیقا استدلال همین جمشید و ایمان و فولادوند است.
 
 


آتنا
:

0

برن گم شن لعنتی ها
خودشون مشکل دارن
خودشون بی بخارترین، بی عرضه ترین، بی تدبیرترین، بی تکلیف ترین، بی هدف ترین، ترسوترین، بی غیرت ترین مردم جهان و در یک کلام احمق و بی شعور هستند

*************************
این سرزمین اهورائی،خاستگاه نیاکانی ماست که به مردمان روی زمین فرهنگ نیک زیستن آموخته،در زنده نگاه داشتن گوهره فرهنگ و زبان و گنجینه فکری آن بکوشیم.

ایران ای سرزمین آریان،مهرت به دل جان ماست تا آخرین ذره جان.

پاينده ايران
 


کیانا
:

0

ایران زیباترین بافرهنگ ترین متمدن ترین تاریخی ترین باستانی ترین و خلاصه گل همه ی کشورهای دنیاست وایرانیها باهوش ترین بافرهنگ ترین وطن پرست ترین باایمان ترین شجاع ترین وخلاصه فوق العاده ترین مردم دنیا هستند ونژاد ایرانی برترین نژاد دنیاست.شما اسراییلی های عوضی و کثاف ولجن وبی پدرمادر به همراه رفقای اروپایی و امریکایی کودن وحروم لقمه وحروم زادتون حتی در حد سگی که واق واق میکنه نیستید
دل وجانم فدای میهنم
 


کاوه
:

0

زنده باد وطنم کهن ترین کشور دنیا
 


پرهام
:

0

ریدم به هیکل اسراییلی هاو
امریکاییها
پاینده با کشورم ایران
 


نازنین
:

0

من همیشه به سه تاچیز خودم افتخار کردم وبه خاطرش به اونایی که این3تا رو نداشتن فخرفروختم
1وطنم
2شیعه بودنم
3پدرومادرم
حالاهم به صهیونیست هامیگم سرتونو بزارین زمین بمیرین قبل ازاینکه ایرانیها همتونو عین گوجه کپک زده له کنن
 


رامتین
:

0

ریدم تو دهن اسراییلی وامریکایی و اروپایی و...خلاصه هر اشغال مادر..... که بخواد ضر یامفت بزنه
 


احمد
:

0

دمت گرم نيكدل خ اي ه ايراني جماعت هم همينقدره كه از پشت كيبرد با اسم مستعار بهت فحش بدن! اقايي كه تخم ابنم نداري اسمتو بنويسي (تير دوقلو) تو لياقت فحشم نداري!من از بي خا ي گ ي و ترسو بودن امسال تو مي تونم يه كتاب بنويسم

 


علی
:

0

دهن آمریکا واسراییل سرویس بااین تحریماشون
ولی نمی دونن ایرانیا با این چیزا تسلیم نمیشن
 


مخاطب
:

0

نمی دونم این مال کدوم شبکه و کدوم برنامه است و کی اینو گفته؛ حتی نمی دونم اصلا همچین حرفی گفته شده یا نه. ولی صد در صد با این حرف موافقم. هر کی فکر می کنه از مردم ایران احمق تر وجود داره با دلیل و مدرک معرفی کنه...
 


امید
:

0

بزرگ ترین پادشاه ایران امید سلطان بوده که کشور را از دست بیگانه ها نجات داده است
 


مهدی
:

0

ما مردم ایران بی غیرت ترین مردم هستیم دست می کنن تو جیبمون و هر چی داریم و نداریم ازمون می گیرن جیکمون هم در نمیاد آخرش هم یک تیک پای مامان روانه پشت های پروشی مون مکنن،به به به به
 


هادي
:

0

توييكه مي گي من شيعه ام عمو شيعه يعني رفيق مرگ شيعه از هيچي نمي ترسه شيعه اگه ببينه 2 تا لات به يه دختر تيكه مي ندازن ميره يه سيلي مي خوابونه گوششون !اره عمو شيعه يعني تخم داره قده يه تون...نه عينه ترسو ها سرشو عينه خر بندازه بره!
 

کوچک | بزرگ

busy
 

آخرین مطالب سایت


ya-ali90-1.jpg
زندگانی حضرت علی (ع) از ولادت تا شهادت
1.مقدمه 2. كيفيت‌ ولادت‌ 3. دوران‌ كودكى‌ .4حضرت‌ على‌ (علیه السلام)
ali.JPG
آیا علی شهید است؟ (مرتد آریایی از مادرید)
پرسش «مرتد آریایی»  از مادرید:   ... با توجه به اينكه قصد ابن ملجم در کشتن علی،
1283002656_.jpg
ماجرای شهادت على علیه السلام + وصیت نامه حضرت علی(ع)
  حضرت علي عليه السلام "تهدمت و الله اركان الهدى و انطمست اعلام التقى و
21902317790444807157.jpg
متن سوال: با سلام و احترام چرا زندگی اجبار است؟ شاید كسي دوست نداشته باشد زندگي كند؟ با تشکر از شما
متن پاسخ: باسلام خدمت شما پرسشگر محترم این سوال نشانه عدم توجه یا عدم شناخت
logomahramezoon.jpg
اعمال و فضیلت ماه مبارک رمضان
  اعمال و فضیلت ماه مبارک رمضان   فضیلت ماه مبارک رمضان احکام روزه چهل
sinodet8_525.jpg
کمک به مستمندان
رسیدگی به مستمندان و فقیران ، عملی  ارزشی اخلاقی و معنوی است که به حکم فطرت
doktor.jpg
روزه از نگاه دانشمندان
چهارده قرن پيش زمانى كه جهل سرتاسر حجاز را فرا گرفته بود پيامبر گرامى اسلام
89db4bac-24a5-42a7-a009-56c857351ccc.jpg
ویژه نامه امام زمان (عج)
ولادت ولادت حضرت مهدی صاحب الزمان ( ع ) در شب جمعه ، نيمه شعبان سال 255يا 256
happy.jpg
امام زمان 1180 ساله شد!
طولانی بودن عمر امام زمان(عج)، همواره در طول تاریخ مورد سؤال بوده است. اما
mini.jpg
فروهر بیمه آقا امام زمان (عج)
(ایمیل فرشاد رضوی از تهران) ... چند روز پیش، در نیمه شعبان، عازم قم شدم تا در